سیاست دسترسی آزاد و حق چاپ

سیاست دسترسی آزاد

مجله شیمی کاربردی روز یک مجله کاملاً دسترسی آزاد است، به این معنی که تحت مجوز  Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0) تمام مقالات بلافاصله پس از انتشار در وبسایت به صورت رایگان در دسترس همه کاربران قرار می گیرند.  هر کاربر مجاز به خواندن، دانلود، کپی، توزیع، چاپ، جستجو یا استفاده از آنها برای هر هدف قانونی دیگر است. مزایای دسترسی باز عبارتند از:

- دسترسی رایگان برای همه کاربران در سراسر جهان

- افزایش دید و خوانندگان.

- بدون محدودیت مکانی

- انتشار سریع

شرایط مجوز

همه مقالات مجله شیمی کاربردی روز تحت مجوز Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0) منتشر می شوند.
"این مجوز به دیگران اجازه می دهد تا زمانی که به شما اعتبار اصلی را می دهند و مشارکت‌هایشان تحت همان مجوز نسخه اصلی توزیع می‌شود، توزیع، ریمیکس، تطبیق، و ساخت بر اساس کار شما را حتی به صورت تجاری انجام دهند."

 

خط مشی حق چاپ

این مجله دارای حقوق مربوط به انتشار مقالات می باشد و با ارسال مقالات به مجله این حق به نشریه منتقل می شود. همچنین نشریه مسئولیت کامل انتشار مقاله به صورت چاپی، آنلاین، به صورت لوح فشرده، در نمایه های بین المللی و نمایه های داخلی را بر عهده خواهد داشت. این حق تنها در صورت رد مقاله یا انصراف نویسنده یا نویسنده از انتشار لغو خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد موضوع، لطفاً فرم تعهد را بررسی کنید.